- PHILIPS

Цена
€27 84 / 54 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 5000 Series BHD500 - Hairdryer - white/metallic
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- ThermoShield technology for ultimate heat protection
The overheat detect sensor actively optimizes and controls the air temperature, protecting your hair from damage caused by overheating. Enjoy a stress-free drying experience with ThermoShield technology. - Fast drying for professional results with 2100W
This 2100W professional hair dryer creates a powerful airflow. The resulting combination of power and speed makes drying and styling experience quicker and easier. - 2x ionic care for shiny, frizz-free hair
This powerful ionic system generates up to 40 million ions per drying session, intensifying your hair's shine. So you can enjoy glossy, frizz-free hair. - Precise control with 6 heat and speed settings
Easily pick the combination of heat and speed that works best for your hair and style. Six different settings ensure precise control for tailored styling. - Cool Shot to set your style
The Cool Shot button provides an intense burst of cool air. It is used after styling to finish and set the style. - Slim nozzle for touch-ups and detailed styling
The slim nozzle precisely focuses the air, for quick touch-ups and perfecting small details of your style.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Category | Haircare, beauty |
| Colour | White/metallic |
| Hair Care | |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Ion Generator | Yes |
| Motor Type | DC |
| Technology | ThermoShield technology |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle (14 mm) |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Push button, slider |
| Power | |
| Power Consumption | 2100 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Cord | 1.8 m |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Marketing Description | ThermoShield technology gives you ultimate protection from heat damage, by actively controlling the air temperature of the dryer to an optimum level. |
| Category | Haircare, beauty |
| Product Features |
|
| Ion Generator | Yes |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle (14 mm) |
| Power Consumption | 2100 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Cord | 1.8 m |
| Warranty | 2 years |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Heat Settings Qty | 3 |
| Technology | ThermoShield technology |
| Features | Hanging ring, hot/cool heat switch |
| Motor Type | DC |
| Colour | White/metallic |
| Control Elements | Push button, slider |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 2100 |
| Степени на нагряване (count) | 5 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 530 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Сешоар 2100W Series 5000 ThermoShield йонна грижа 5 степени на нагряване бял
Постигнете професионално изсушаване с този сешоар на Philips от серия 5000. Благодарение на 2100W мощност и технологията ThermoShield, косата ви е защитена от прегряване, оставайки здрава и блестяща.
Ключови Предимства
- Технология ThermoShield — Автоматично регулира температурата, за да предотврати прегряване и увреждане на косата.
- Йонна грижа — Освобождава милиони отрицателни йони, които намаляват накъдрянето и придават блясък за гладка и послушна коса.
- 5 степени на нагряване и 2 скорости — Персонализирайте сушенето и стайлинга според типа на косата си.
- Бутон за студен въздух — Фиксира прическата със студен въздух за дълготраен резултат.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 2100 |
| Степени на нагряване | 5 |
| Степени на скорост | 2 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 530 |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Сешоар Philips BHD500/00
- Концентратор
- Дифузер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













